logo
Rada Gminy » O艣wiadczenia maj膮tkowe kadencji 2015-2018
Franciszek Soko艂owski

Zast臋pca Przewodnicz膮cego Rady Gminy

TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.PDF1396.5 KB POBIERZz dnia 5.12.2014 r. (na pocz膮tek kadencji)2015-02-03 14:14:42351
.PDF2061.3 KB POBIERZz dnia 27.04.2015 r.2015-06-03 09:22:33306
?1401.1 KB POBIERZz dnia 25.04.2016 r.2016-06-15 09:18:53200
.PDF1464.5 KB POBIERZz 19 kwietnia 2017 r.2017-06-12 10:06:51186
.PDF1100.6 KB POBIERZz dnia 27 kwietnia 2018 roku2018-06-20 12:35:29136
.PDF1053.7 KB POBIERZz dnia 04.09.2018 (na koniec kadencji)2018-09-27 09:41:25151

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Jacek Findling
Data wprowadzenia : 2015-02-03 13:56:48
Data ostatniej modyfikacji : 2015-02-03 13:56:48
Liczba wy艣wietle艅 : 1297



licznik odwiedzin: 10274211