logo
Rada Gminy » O艣wiadczenia maj膮tkowe kadencji 2018-2023
Piotr Spaczy艅ski

Przewodnicz膮cy Rady Gminy

TypRozmiarPobierzKomentarzData dodaniaLicznik 
.PDF1048.6 KB POBIERZz dnia 12.12.2018(na pocz膮tek kadencji)2019-02-25 14:30:51165
.PDF1046 KB POBIERZstan na 31 grudnia 2018 r.2019-06-19 10:27:33178
.PDF1495.7 KB POBIERZz dnia 27.05.2020 ( na dzie艅 31.12.2019)2020-07-20 12:22:1661

Autor : 
Zredagowa艂(a) : Agata Kuszy艅ska
Data wprowadzenia : 2019-01-09 11:46:20
Data ostatniej modyfikacji : 2019-01-09 11:46:20
Liczba wy艣wietle艅 : 547



licznik odwiedzin: 10293216